OV IJmond vindt het belangrijk dat leden elkaar opzoeken, kennis delen en hun netwerk benutten. In dat kader organiseert het cluster Zakelijke dienstverlening op woensdag 10 mei een Kenniscarrousel. Hierbij worden vijf workshops van 30 minuten gegeven, waarvan u er maximaal vier kunt bijwonen. U kunt ook kiezen voor een rondleiding door het Sluis- en Haven Informatie Punt (SHIP), waar de Kenniscarrousel wordt gehouden.
Aan bod komen thema’s die voor elke ondernemer interessant zijn: juridische valkuilen, flexibele arbeidsverhoudingen, financiën, strategie en ICT & veiligheid. De workshops worden allemaal gegeven door leden van OV IJmond. Het programma ziet er als volgt uit:
15.30 uur Inloop
16.00 uur Start ronde 1
16.30 uur Start ronde 2
17.00 uur Start ronde 3
17.30 uur Start ronde 4
18.00 uur Netwerkborrel
Omschrijving van de workshops (30 minuten):
- Juridische valkuilen voor ondernemers
Tips van deskundigen op basis van de dagelijkse praktijk
Drie specialisten uit de IJmond op het gebied van insolventie en incasso presenteren een voorbeeldcasus uit hun dagelijkse praktijk. Zij geven tips zodat u als ondernemer niet in dezelfde valkuil stapt als uw onfortuinlijke collega-ondernemers.
- De flexibele schil anno 2017
Als ondernemer moet u natuurlijk een flexibele schil hebben!
Een directeur van een detacheringsbureau en een ervaren arbeidsrechtadvocaat en registermediator nemen het brede spectrum van flexibele (arbeids-) verhoudingen anno 2017 op een interactieve en prikkelende manier met u door. Trekken zij u over de streep?
- Financieren 2.0
Inkijk en tips over het slim verkrijgen van financiering.
Door middel van prikkelende stellingen helpen professionals uit de financiële wereld u om uw financiering mogelijk te maken en uw liquiditeit te verruimen. Kortom, om uw financiële dromen waar te maken!
- Strategie
Zie jij die stip aan de horizon nog?
Doe mee en vul voor uw eigen bedrijf de Business Model Canvas in. Zo heeft u binnen een half uur weer een frisse kijk op de toekomst van uw bedrijf. Wie weet welke nieuwe ideeën u opdoet!
- ICT & veiligheid: wie kijkt er mee?
Zijn u en uw medewerkers zich bewust van de schade die kan ontstaan door een datalek?
Interactieve sessie met veel voorbeelden uit de praktijk en met input van aanwezigen over hoe u ervoor staat op het gebied van ICT & veiligheid. U krijgt praktische tips ter voorkoming van datalekkage door middel van instructies, software, beleid en apps.
- Rondleiding door het SHIP
Graag aanmelden via onderstaand formulier.
Wilt u zo vriendelijk zijn om bij het aanmelden uw voorkeur voor de verschillende presentaties of de rondleiding te vermelden? De organisatie maakt een indeling en probeert zoveel mogelijk aan uw wensen tegemoet te komen.
Let op: Meld u snel aan, want het aantal plaatsen is beperkt: vol = vol.
Met vriendelijke groet,
Ruben Uitendaal, Martijn Mewe
Cluster Zakelijke Dienstverlening
[contact-form-7 id=”10172″ title=”Aanmelden Kenniscarroussel 10 mei 2017″]